Villa Linda

  • 1000 m²
  • 5 hálószoba
  • 8 fürdőszoba

A Villa Linda Acapulco Acapulco Puerto Marquez körzetében található, ahol vendégeit szoláriummal várja.

A Sirocco Restaurant & Tapas Bar mexikói ételekkel kényezteti vendégeit karnyújtásnyira van ettől a Villa Linda.

A Majahua strand 10 percnyi autóútra, míg a Playa Puerto Marques 2 km-re van az Acapulco városi villától. Az ingatlan olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a körülbelül 3 km-re lévő Chapel of Peace. Az Acapulco városi szállás 15 percnyi autóútra található az olyan családbarát helyektől, mint az El Rollo Acapulco vízividámpark.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Villa Linda Acapulco
Villa Mare
Csak mobilra érvényes ár

Villa Mare

759 m az ingatlantól
USD 2971 USD 2674
éjszakánként
Exclusiva Villa Frente Al Mar En Playa Pichilingue, Acapulco
Csak mobilra érvényes ár

Exclusiva Villa Frente Al Mar En Playa Pichilingue, Acapulco

10
Nagyszerű 1 értékelés
800 m az ingatlantól
USD 1646 USD 1481
éjszakánként
Villa San Sebastian, Los Celajes
Csak mobilra érvényes ár

Villa San Sebastian, Los Celajes

9.7
Nagyszerű 3 értékelés
1.3 km az ingatlantól
USD 438 USD 394
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    General Juan N Alvarez nemzetkozi repuloter
    13 km

    Szolgáltatások

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Szolgáltatások

    • 24 órás biztonsági szolgálat

    Étkezési lehetőségek

    • Piknik terület/Kempingasztalok

    Gyerekeknek

    • Csúszdák

    Pihenés

    • Feszített víztükrű panorámamedence
    • Napernyők
    • Napozóágyak
    • Napozóterasz
    • Kert
    • Grillezési lehetőség
    • Szolárium
    • Medence kilátással

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Terasz
    • Kerti bútor

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Kandalló
    • Tűzoltó készülékek

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-18:00 között
    Kijelentkezés: 09:00-10:00 között
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Mekkora a távolság a Villa Linda és a General Juan N Alvarez nemzetkozi repülőtér között?
      A Villa Linda 15 km-re van a General Juan N Alvarez nemzetkozi repülőtértől.
    • A Villa Linda fogad háziállatokat ?
      Sajnos a Villa Linda nem fogad háziállatot.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    General Juan N Alvarez nemzetkozi repuloter
    13 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Villa Linda Acapulco

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár